O nás

Firma JK OKNA stavitelství s. r. o., která navázala na činnost sesterské stavební firmy zakladatele Jiřího Kantora, vznikla na konci roku 2016. Jiří Kantor pracuje v oboru déle jak 11 let. Svůj tým si pečlivě vybírá a kontroluje a tím se vyvarujem reklamacím od zákazníků. Na pověsti mu velmi záleží, a proto se s ním můžete setkat jak v kanceláři, tak i přímo na stavbě.

Zabýváme se především dodávkou a montáží plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří . Realizujeme také zateplování budov včetně fasád, rekonstrukce bytů, dodávky a montáž garážových vrat.

Provádíme záruční i pozáruční servis oken a to i po již neexistujích firmách.

V současné době za sebou máme mnoho realizací především v okolí Tábora a Pelhřimova. Svým zákazníkům nelžeme, rádi podáme veškeré požadované informace o dodávaném materiálu a netajíme jeho původ.

Pokud přemýšlíte, že si svůj dům či byt vylepšíte a zmodernizujete, neváhejte nás kontaktovat. Cenovu nabídku Vám vypracujeme nezávazně a zdarma. Z důvodu našeho častého výjezdu do terénu Vám ale doporučujeme si schůzku s námi telefonicky domluvit předem.

V případě zájmu pracovat v naší společnosti Vás prosíme o zaslání stručného životopisu včetně kontaktních údajů na email jktabor@seznam.cz.

Věříme, že jste na našich stránkách našli požadované informace a budeme se těšit na případnou poptávku.