Interiérové dveře

Dodáváme převážně interiérové dveře Zlomek vyráběné v České republice.
Více o dodavateli:

Firma Zlomek s. r. o. je český výrobce interiérových dveří a zárubní a tomuto oboru se věnuje od roku 1993, kdy se zabývali montážemi. Postupem času se společnost rozrostla o vlastní produkci. Na trhu si buduje jméno kvalitního českého výrobce. Zakládá si na spokojenosti zákazníka, která pramení z kvality výrobku. Každé dveře a zárubně jsou vyráběny s náležitou péčí, jelikož se jedná o zakázkovou výrobu. V jejich výrobních a obchodních provozech zaměstnávají 50 pracovníků.

Firma si zakládá na následujících faktorech:

  1. Vysoká kvalita výrobku – základem preciznosti jsou prvotřídní vstupní materiály a nadstandardní úroveň opracování. Dodavateli jsou renomovaní čeští a němečtí výrobci. Protože jsou o kvalitě svých výrobků přesvědčeni, dovolují si poskytnout prodlouženou záruku 3 roky.
  2. Variabilita rozměrů a typů – díky moderní technologii vyrábí dveře i zárubně v atypickém provedení.
  3. Spokojenost zákazníků – individuální přístup, poradenská činnost, zpracování cenových nabídek a další, jsou bezplatné služby vedoucí ke spokojenosti tisíců jejich zákazníků po celé Evropě.

Je velmi důležité, aby zákazník srovnával poměr ceny vůči konstrukci a zpracované kvalitě výrobku. Na první pohled totiž vypadají všechny dveře na trhu stejně, pokud je posuzujeme jen z katalogu. Rozdíl je však v zámku, závěsech, povrchu, ale hlavně v materiálu, detailech a konstrukci, která ovšem zůstává zákazníkovi skryta. Proto Vás zveme na posezení u kávy v naší kanceláři, kde můžeme veškeré Vaše dotazy zodpovědět a vypracovat nezávaznou cenovou nabídku. V případě zájmu Vám doporučujeme si domluvit schůzku předem.

Katalog ke stažení – PDF