Garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou ideálním a nejčastěji používaným řešením pro všechny typy garáží. Námi dodávaná kvalitní garážová vrata jsou vyráběna na míru dle Vašeho přání. Výběr barev, imitací dřeva a typů panelů je opravdu velký. Můžete si vybrat manuální nebo motorové ovládání. V obou případech jsou vrata při pohybu tichá a zabírají pouze místo pod stropen, proto lze využít celý prostor garáže.  Jsou nedílnou součástí domu nejen pro svoji praktičnost, ale také jako atraktivní designový prvek.

Panel je tvořen galvanizovaným plechem s poplastovaným povrchem plněným polyuretanovou pěnou zaručující tepelnou izolaci. Jsou vybavena bezpečnostními prvky – panely jsou ošetřeny proti přivření prstů, konstrukce je zajištěná protipádovou brzdou (proti přetrhnutí pružin), motor je vybaven detekcí překážky při zavírání vrat. K vratům je nabízena široká škála doplňků.

Rolovací garážová vrata jsou prostorově nejméně náročným řešením. Nejčastěji se využívají v průmyslových objektech na uzavření výrobních hal a garáží, dále jako zabezpečení a uzavření prosklených vchodů a výloh nebo k předělení prostoru. Nachází své uplatnění ale i v privátních domech, právě díky své minimální náročnosti na prostor a montáž. Dokáží doladit exteriér budov díky široké škále odstínů barev.